Jak hledat dodavatele

2013
21
Březen

Vychází nový manuál na dovoz zboží z Číny

Dříve, než se pustíte do neznáma a oslovíte přímo dodavatele z Číny nebo zprostředkovatelskou firmu, přečtěte si náš manuál. Vyvarujete se řadě chyb a získáte řadu důležitých poznatků.

Přinášíme vám unikátní návod, jenž vám poskytne konkrétní informace, praktické rady a jedinečné kontakty. Manuál pro hledání dodavatele vám ušetří spoustu času a energie. Nemusíte hledat a ověřovat informace z různých webových stránek.

2012
06
Duben

Kontaktujte specialisty

Přečetli jste všechny články ze série o dodavatelích z Číny, a přesto nevíte, jak na to? Pokud si nejste jisti, že zvládnete všechny nástrahy na cestě k dobrému dodavateli, pak se do toho sami raději nepouštějte.

Kontaktujte specialisty. Existuje řada českých zprostředkovatelských společností. Tito specialisté na obchod s Čínou vyřeší těžkosti za vás. Je to opravdu nejjistější cesta. Ale pozor! Ne každý zajišťovatel těchto služeb je opravdu dobrý? Proto chtějte jen spolehlivé a ověřené společnosti. Proč využít služeb specialistů? Pomůžou vám s kompletním zajištěním obchodu s čínskou stranou. Pokračování článku »

2012
26
Březen

Komunikační dovednosti

Jak komunikovat v Číně

Chcete se setkat s čínským obchodním partnerem tváří v tvář? Osobní jednání Pak rozhodně nepodceňte přípravu před jednáním. Kvalitní příprava Jak asi tušíte, obchodní zvyklosti v Asii se od těch Evropských značně liší. Buďte prozíraví a zjistěte si všechny informace o tom, jak komunikovat v Číně. Dnešní článek se zaměří na komunikační dovednosti. Pokračování článku »

2012
20
Březen

Osobní jednání

Předchozí články Čínští dodavatelé a Dodavatelé zboží z Číny ukázaly, jak z pohodlí domova hledat toho správného dodavatele. Asi však tušíte, že byste mohli pro svůj obchodní úspěch vynaložit větší úsilí. Jak tedy nejlépe navázat kontakt s obchodním partnerem z Číny?

Vyrazte do terénu. Ano, vydejte se do Číny. Investujte peníze do cesty, která vám může vydělat mnohem více. V mnoha případech ušetříte tisíce korun i spoustu starostí. Není nad osobní jednání. A pro Čínu to platí dvojnásob. Pokračování článku »

2012
05
Březen

Export do Číny

Předchozí článek Kontrola dodavatele ukázal, jak si poradit, pokud máte pochyby ohledně čínského dodavatele. Někdy však ani kvalitně vyráběné produkty nemusí zaručit úspěch. Nejste si jisti prodejem importovaného zboží z Číny v Česku? Podívejte se na váš obchod z jiného úhlu.

Že je Čína dílnou světa? A že zde můžete poptávat různé druhy zboží velmi levně? To už za pár let nemusí platit. Životní úroveň čínských občanů se postupně zvedá. Pokračování článku »

2012
27
Únor

Kontrola dodavatele

Zřejmě jste po pečlivém hledání Čínští dodavatelé ve fázi, kdy máte vytypovaného dodavatele Dodavatelé zboží z Číny. Pokud jste si ověřili jeho existenci a pravdivost údajů Jak najít spolehlivého dodavatele, je tu jedna neméně podstatná věc. Jak totiž zjistit zda je produkce společnosti vašeho dodavatele na úrovni, kterou požadujete? Pokračování článku »

2012
20
Únor

Doprava zboží z Číny

Ať už využijete metodu dodání Free on board Náklady na dopravu, nebo některou jinou dodací podmínku kupní smlouvy, měli byste zvážit také způsob, kterým zboží dopravíte. Který dopravní prostředek bude nejvýhodnější pro přepravu vašeho zboží?

Jestli váháte nad volbou lodí nebo letecky, tak vězte, že každý se hodí na jiný typ zboží. Lodní doprava je nejlevnější a nejčastější způsob dopravy zboží z Číny. Vyplatí se zejména při objemově větších zásilkách. Pokračování článku »

2012
13
Únor

Náklady na dopravu

Zvolili jste nejlepšího možného dodavatele? Nebo jste stále ještě ve fázi porovnávání? Porovnání dodavatelů Tak jako tak byste si měli být jisti, jakým způsobem vám bude zboží dopraveno. Náklady na dopravu zboží z Číny mohou představovat poměrně významnou finanční položku. Je tedy nutné vzít v úvahu metody přepravy a vědět, co vše musíte do nákladů zahrnout. Náklady na dopravu společně s clem a DPH tvoří finální kupní cenu zboží. Která strana tedy zmíněné náklady na dopravu platí? Pokračování článku »

2012
06
Únor

Porovnání dodavatelů

Našli jste spolehlivého a ověřeného dodavatele? Dodavatelé zboží z Číny Chystáte se uzavřít obchod? Počkejte. Ještě než se rozhodnete uzavřít dohodu s vybraným čínským partnerem, porovnejte si všechny možnosti. Může se vám zdát, že po složitém hledání a ověřování jste konečně našli svůj čínský protipól. Jak najít spolehlivého dodavatele Jenže první volba nemusí být vždy tou nejlepší. Pokuste se podobný proces udělat ještě alespoň jednou. Čím větší výběr potenciálních obchodních partnerů máte, tím lepší vaše volba bude. Můžete porovnat všechny podstatné náležitosti a zvolit pro vás nejvýhodnější variantu. Na co se při porovnávání dodavatelů zaměřit? Pokračování článku »

2012
30
Leden

Jak minimalizovat rizika obchodu

Našli jste vhodného dodavatele? Čínští dodavatelé Dodavatele, který odpověděl na vaši žádost a poslal požadované dokumenty? Dodavatelé zboží z Číny Jestliže jste potenciálního dodavatele dostatečně ověřili, pak jste na dobré cestě. Nenechte se však unést pocitem uspokojení. Postupujte stále stejně obezřetně. Jak minimalizovat rizika obchodu? Pokračování článku »

Archív
Připravujeme
Připravujeme nový článek. Více se dozvíte ZDE.
Strana 1 z 212