Ženy a svobodní

Ženy a svobodní

Zdá se vám, že až příliš mnoho nabídek je směřováno na muže? Je to logické. Muži odjakživa drželi kasu a rozhodovali o nákupu. Jaký je ale trend poslední doby? Změnil se náš životní styl. Ideály tradiční americké rodiny minulého století jsou dávno pryč. Ženy jsou stále emancipovanější. Vztahy více nezávaznější. A úplné rodiny (tj. otec, matka, děti) čím dál vzácnější.

Ano, přibývá žen a svobodných. Zaregistrujte to ve svých úvahách. Tvořte nabídku, která neosloví pouze muže. Muži už zdaleka nejsou jediní, kteří rozhodují, za co se peníze utratí. V kurzu jsou drahé dámské butiky či seznamovací akce různého druhu.

Zaujměte také mladé svobodné lidi. Jsou to požitkáři a i když možná nevlastní takový kapitál, rádi ho utratí za atraktivní věc. A navíc, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Zvyknou-li si mladí na vaši značku, často vám budou loajální dlouhá léta.

Doba je neúprosná. Začínají převažovat ženy a svobodní. Vyjděte jim vstříc. Tvořte pro ně zajímavou nabídku. Časem se můžou stát vaší hlavní hnací silou.

Vložit komentář k tomuto článku

Archív
Připravujeme
Připravujeme nový článek. Více se dozvíte ZDE.