Létající ryby

Podívejte se do terénu! V předchozích článcích typu Podprahová reklama , Psychologie podprahové reklamy , Nevědomé rozhodování jste získali jedinečné znalosti pro zlepšení vašich prodejních úspěchů. Jak se zdokonalit ještě víc? Setkejte se tváří v tvář konkrétnímu případu. V dnešním článku zaměříte svůj zrak na praxi.

Hračka roku 2011

Víte, která hračka byla v roce 2011 v USA a Británii nejžádanější? Která hračka se nejen mezi dětmi cítila jako ryba ve vodě? Byly to opravdu ryby. Přesněji řečeno, létající ryby. O co jde? Létající ryby, chcete-li anglicky Air swimmers, jsou dva velké balóny nafouknuté heliem. Tyto balónky v podobě klauna Nema a žraloka Bruce pak ovládáte elektrickým zařízením. Za oceánem zaznamenaly létající ryby ohromný prodejní boom. Do českých luhů a hájů připlouvá tahle novinka právě nyní.

Xcool

Kde tuto jedinečnou hračku sehnat? Pojďte se detailněji podívat na jedny zajímavé stránky, které právě létající ryby nabízejí. Tímto webem je nově startující projekt www.xcool.cz Samotný název Xcool napovídá, že se nejedná o stránku z kategorie slevových portálů. Jde spíše o webové stránky zabývající se specializací na prodej unikátních, limitovaných věcí Opusťte šedivý střed za fantastické ceny. Při bližším pohledu zjistíte, že má Xcool jednoduchou, zákaznicky přitažlivou strukturu. Nenabízí nekonečné množství produktů, v nichž se zákazník ztratí Méně někdy znamená více. Ani žádné zbytečné informace. Jen to, co zákazníka skutečně zajímá. Video je pak vhodným doplňkem a nejlepší ukázkou toho, jak produkt funguje. Možná se ptáte, zda stačí zakoupit pouze ryby, nebo zda je zapotřebí ještě něco navíc. A ptáte se správně. Aby hračka fungovala, je nutné ryby nafouknout heliem. A ani tady Xcool nezaváhal. Tento portál totiž nenabízí pouze létající ryby, ale nabízí také příslušenství v podobě nezbytného helia. Xcool navíc přidává zajímavé výhody, pokud se stanete jeho fanoušky na Facebooku.

Prodej Air swimmers

A teď to nejdůležitější. Zaujala vás létající ryba a máte o nic zájem? Hledáte nejlevnější cenu na internetu? Může to znít jako klišé, ale Xcool nabízí létající ryby za skutečně nejnižší cenu! Zkuste si porovnat nabídku Xcoolu s jinými weby. 2000 Kč? 1500 Kč? 1200 Kč? Kdepak, Air swimmers za naprosto unikátní cenu 599 Kč! Navíc výhodné naplnění heliem.  Uvidíme, jak bude hračka úspěšná na české půdě. Xcool má všechny předpoklady k tomu, aby se stal úspěšným projektem. Se svou cenou jde skutečně až na samotnou hranici. Uvidíme, zda zákazníci hozenou rukavici přijmou. Závěrečná rada pro vás? Nechejte se inspirovat některými prvky z tohoto webu. Přitažlivá prezentace, kvalitní produkt a především fantastická cena, tím vám dává Xcool návod pro vaše podnikání. Využijte svého potenciálu a povyšte váš business na vyšší úroveň.

Vložit komentář k tomuto článku

Archív
Připravujeme
Připravujeme nový článek. Více se dozvíte ZDE.