Zahraniční dodavatelé

Zahraniční dodavateléPřátelé, e-shopy a aukční portály, to byla odpověď na otázky předcházející minulému článku Hledám dodavatele. Přes portály typu aukro.cz může vést cesta k cíli. Možná, je však nutné, pohlédnou ještě o kousek dál. Na otázku: Proč se neomezovat jen na domácí kotlinu?, vám odpoví dnešní článek.

Podívejme se nejdřív na největší aukční portál Ebay. Proč je Ebay úspěšný? Ebay je celosvětová aukční síň, kde můžete poptávat snad úplně vše od videoher až po dámské kalhotky. Výhoda Ebay však nespočívá jen v jeho velikosti. Především zde najdete zboží z různých konců světa. A zatímco například indický kroj Saree prodáte v Indii velmi levně, v Evropě cena tohoto zboží několikanásobně vzroste. V předchozím článku Kde hledat dodavatele jste se dozvěděli vyhledávací cesty na českém internetu. Teď je načase podívat se na zahraniční dodavatele. Různé formy internetových obchodů v českých končinách za poslední období vyrostly jako houby po dešti. V Česku začíná být trochu těsno. Takže pokud chcete být úspěšní, zahraniční dodavatelé jsou tou správnou cestou. Proč? Jsou často levnější a nabízejí odlišný sortiment zboží. Kam se tedy vydat?

Polsko a Čína, to jsou dvě země, na které zaměřte svou pozornost. Polsko, jako náš severní soused, je přeci jen snadnější cesta. Na internetu lze najít řadu polských portálů s užší specializací. Namátkou třeba polský e-shop polstore.com zabývající se kosmetikou. Sklo a keramiku lze najít na chamberofcommerce.pl. A máte-li zájem o výrobky s polskou tematikou, navštivte polandbymail.com.

Jaké další weby využít k hledání dodavatele v Polsku? Které z nich jsou největší? Co by vás mohlo omezovat?

Odpovědi přinese článek Zboží z Polska

U článku Zahraniční dodavatelé je komentářů: 3

Vložit komentář k tomuto článku

Archív
Připravujeme
Připravujeme nový článek. Více se dozvíte ZDE.