Zboží z Polska

Zboží z PolskaZ minulého článku Zahraniční dodavatelé víte, proč je Ebay úspěšný. Také víte, že Polsko byste z hlediska hledání dodavatele neměli opomenout. Pár příkladů specializovaných polských webů vám mohlo posloužit jako inspirace. Pokud však kosmetika ani sklo nejsou vaším oborem, pak se podívejte po jiných, více obecných možnostech. Kde tedy hledat zboží z Polska? Zaměřte se na polské portály nabízejících všechny druhy zboží.

Tím prvním je polandtrade.cz, stránka obsahující stovky dodavatelů a vytvořená především pro české zájemce o polské věci.Krom hledání exportérů a importérů můžete sledovat aktuálně poptávané zboží různých společnosti.Druhou neméně zajímavou stránkou je bizpoland.com, kde najdete seznamy polských dodavatelů tříděné podle kategorií. Jednotlivé polské firmy zde sami zadávají své nabídky a vy můžete poptávat dle libosti.Do třetice všeho dobrého je tu allegro.pl.Tento aukční portál podobný českému Aukru nabízí velké množství věcí z Polska poptávaných v aukcích za příznivé ceny.

Jazyková bariéra

Teď už víte, kde hledat dodavatele z Polska. Je tu však jedna věc, která by vás mohla brzdit v rozletu. Tou věcí je jazyková bariéra. Třetí jazyk v podobě angličtiny či němčiny nemusí být samozřejmostí. A přestože polština má češtině hodně blízko, může se snadno stát, že nebudete rozumět. Zvláště pak při vyjednávání konkrétních podmínek, to může být problém. Pokud si tedy nejste jistí, vyhledejte překladatele. S jeho pomocí překonáte jazykové obtíže a budete se moci věnovat obchodní stránce věci. Umíte základy polštiny? Pak je tu ještě jedna možnost. A tou je, podobně jako v případě tuzemska Kde hledat dodavatele, cesta přes vyhledavače. Třeba stránka wyszukiwarki.info.pl nabízí řadu polských vyhledavačů. Pokud vložíte ta správná polská slova, můžete najít konkrétní dodavatele podle vašich potřeb.

Jak je to se zbožím Číny? Kde a jak je hledat? Na co se zaměřit?

Krátká série o obchodu v Číně začíná článkem Zboží z Číny

U článku Zboží z Polska je 1 komentář

Vložit komentář k tomuto článku

Archív
Připravujeme
Připravujeme nový článek. Více se dozvíte ZDE.